Materac hybrydowy 90x200 cm Sembella ComFEEL Speed

Nowy produkt

120.00 zł

1 943,00 zł


Opis

Przewidywany czas realizacji2-4 tygodnie
Typ materacahybrydowy
Sprężynykieszeniowe 266/m2
PiankaBultex
Rozmiar materaca90x200 cm
Wysokość materaca25 cm
TwardośćH2 / H3
Liczba stref twardośći7
Pokrowiec z zamkiem błyskawicznymtak

Więcej informacji

Tak jak samochód dopasowuje się do drogi, po której się porusza, tak hybrydowy materac ComFEEL SPEED® błyskawicznie dostosowuje się do ciała podczas wypoczynku. Dwie warstwy pianki BULTEX® przedzielone warstwą specjalnych minisprężyn kieszeniowych o wysokości 6 cm niemal natychmiast umożliwiają właściwe podparcie całego ciała, wypełniając wszystkie jego krzywizny. Trzysegmentowa konstrukcja pianki BULTEX® zapewnia podparcie w strefie biodrowej i łagodne dopasowanie w części  barkowej, umożliwiając jednocześnie ergonomiczne ułożenie  kręgosłupa. Symetryczna budowa materaca pozwala na jego odwracanie wokół obu osi, co  skutecznie wydłuża jego żywotność i pozwala utrzymać pierwotną twardość.

Strefy twardości oznaczają stopień dopasowania do leżącej na materacu sylwetki. Im więcej stref twardości, tym wyższy komfort w czasie snu i co ważne – lepsze właściwości rehabilitacyjne (m.in. poprawa krążenia krwi, rozluźnienie mięśni szyjnych, silne podparcie kręgosłupa). Optymalna ilość stref (7) powoduje idealne dopasowanie materaca do budowy ciała.

Twardość materaca należy wybrać według dołączonej tabeli.

90 dni gwarancji satysfakcji - śpij spokojnie. Nawet jeżeli materac okaże się za miękki lub za twardy, masz 90 dni na bezpłatną wymianę na dowolny materac z kolekcji ComFEEL lub Life. Szczegółowe warunki gwarancji komfortu snu znajdziesz na stronie www.sembella.pl.