Przesyłka kurierska / Transport Livetime

Aby uniknąć niemiłych niespodzianek, zamówiony towar dowozimy z reguły transportem własnym w ciągu 14 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym. W szczególnych przypadkach termin doręczenia towaru może się wydłużyć do maksymalnie 21 dni roboczych. Przesyłki o mniejszych gabarytach wysyłamy w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych za pośrednictwem jednej z firm, kurierskich, z którymi współpracujemy. Każdy produkt przed wysłaniem dokładnie sprawdzamy i starannie pakujemy. Uszkodzony towar wymieniamy lub zwracamy pieniądze, z naszej strony nie ma problemów z załatwieniem tego typu spraw (patrz: Reklamacje).

W przypadku zakupu drobnych przedmiotów wysyłka następuje poprzez Pocztę Polską.


Wysyłka zagraniczna

Regularnie wysyłamy nasze produkty do takich krajów jak Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Czechy, Słowacja i Szwecja. Korzystamy z usług zaufanych przewoźników, którzy dostarczają towar w ciągu 14 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W przypadku zainteresowania dostawą za granicę, prosimy o wiadomość z listą produktów oraz adresem dostawy wraz z kodem pocztowym, a w ciągu 24 godzin (dot. dni roboczych) powrócimy z kalkulacją kosztów. Istnieje możliwość dostawy do każdego państwa na terytorium Europy.


Odbiór osobisty

Jeśli nie chcesz płacić za dostarczenie zakupionych produktów do Twojego domu, możesz skorzystać z opcji odbioru osobistego. Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby we Wrześni przy ul. Przemysłowej 4, od poniedziałku do piątku w godz. od 08:00 do 16:00.