Łóżko rokoko barok 160x200 cm

Nowy produkt

250.00 zł

4 528,24 zł


Opis

Rodzaj drewnamahoniowe, lite
Kolor drewnaantyczny orzech na średni połysk
Wysokość "za głową" (cm)146
Wysokość "w nogach" (cm)61
Wysokość części użytkowej (cm)42
Szerokość całkowita (cm)180
Długość całkowita (cm)230
Miejsce na materac / wys. x szer. x dł./ (cm)8x160x201
Pod materac (cm)160x200
Materac w komplecienie

Więcej informacji

Mebel zrobiony jest z wyselekcjonowanego litego drewna mahoniowego najwyższej jakości. Model ten charakteryzuje się starannymi, pracochłonnymi rzeźbieniami, wykonanymi z maksymalną dbałością o detale przez najlepszych rzemieślników.

Drewno najwyższej jakości o zwiększonej odporności na wilgoć.

Wszystkie nasze łóżka są ręcznie polerowane, dzięki czemu każdy egzemplarz to prawdziwe dzieło sztuki meblarskiej. W naszym przypadku cena zawsze idzie w parze z jakością.

Łóżko "dopieszczone" jest w każdym szczególe (najwyższa, światowa jakość) i będzie ozdobą każdego wnętrza - tak stylowego, jak i nowoczesnego.

Szanowny Kliencie! Uważaj na imitacje naszych łóżek, jakie w ostatnim czasie pojawiły się na rynku. Diabeł tkwi w szczegółach, a nasze łóżka to dzieła sztuki najwyższej klasy, głęboko i precyzyjnie rzeźbione oraz polerowane jak żadne inne na rynku.

Liczba desek w naszych stelażach gwarantuje komfort snu oraz wytrzymałość produktu, czego nie można powiedzieć o imitacjach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oprócz modelu standardowego przygotowaliśmy również model short naszego łóżka - krótszy o ok. 8 cm przy zachowaniu standardowej powierzchni pod materac. Model łózka należy wybrać podczas składania zamówienia.

Wymiary mogą się bardzo nieznacznie różnić od podanych, gdyż każde łóżko to ręczna robota.

Produkty powiązane