Materac piankowy 180x200 cm Sembella ComFEEL Drift

Nowy produkt

120.00 zł

4 013,00 zł


Opis

Przewidywany czas realizacji2-4 tygodnie
Typ materacapiankowy
PiankaBultex
Rozmiar materaca180x200 cm
Wysokość materaca25 cm
TwardośćH2 / H3
Liczba stref twardośći7
Pokrowiec z zamkiem błyskawicznymtak

Więcej informacji

Twój cel – komfortowy i najwyższej jakości wypoczynek jak jazda luksusową limuzyną! Wybór jest prosty – materac DRIFT! Co wyróżnia go w kolekcji ComFEEL? Jego środkowa warstwa wykonana ze specjalnej elastycznej pianki BULTEX jeszcze bardziej  zwiększa  sprężystość  materaca! To unikalne rozwiązanie sprawia, że dopasowuje się on niemal natychmiast do ciała przy każdej zmianie pozycji. Dzięki zdolności szybkiego i bardzo precyzyjnego dostosowania do krzywizny ciała umożliwia ergonomiczne podparcie kręgosłupa i jego szybką regenerację. Wysokoelastyczna  pianka BULTEX  usprawnia wentylację materaca i zwiększa komfort jego użytkowania. Wybierz materac ComFEEL DRIFT – śpij zdrowo i wygodnie!

Strefy twardości oznaczają stopień dopasowania do leżącej na materacu sylwetki. Im więcej stref twardości, tym wyższy komfort w czasie snu i co ważne – lepsze właściwości rehabilitacyjne (m.in. poprawa krążenia krwi, rozluźnienie mięśni szyjnych, silne podparcie kręgosłupa). Optymalna ilość stref (7) powoduje idealne dopasowanie materaca do budowy ciała.

Twardość materaca należy wybrać według dołączonej tabeli.

90 dni gwarancji satysfakcji - śpij spokojnie. Nawet jeżeli materac okaże się za miękki lub za twardy, masz 90 dni na bezpłatną wymianę na dowolny materac z kolekcji ComFEEL lub Life. Szczegółowe warunki gwarancji komfortu snu znajdziesz na stronie www.sembella.pl.